Politikalarımız

BİZİ ARAYIN

Kalite Politikamız

Sürekli artan rekabet koşulları altında sürekli gelişime açık yapımızla en son teknolojiye uygun, ekonomik, yürürlükteki mevzuat şartlarını, şartnamelerini, standartları, müşteri beklentilerini karşılayan projeler geliştiririz. Kalite bilincine sahip yönetici ve çalışanları ile şirket ve ülke kaynmaklarını en verimli şekilde kullanarak artı değer yaratır, ekonomik ömrü uzun ve müşteri memnuniyetini sağlayan tesisleri terhininde gerçekleştiririz.

Çalışma konumuz ile ilgili sistemlerin ekonomik ve verimli şekilde işletilmesine dair üstün teknolojiye sahip hizmet sunarız. Sürekli gelişime açık kalite yönetim sistemimiz ile en önemli kaynağımız olan çalışanlarımızın katılımını, memnuniyetini, eğitim faaliyetlerimiz ile gelişimini hedefleriz. Çevreye ve topluma saygılı bir şirket olarak işbirliği içinde olduğumuz kişi, kurum ve firmalar ile güvenilir ilişkiler kurarak, sürekli gelişme ve geliştirmeyi hedefleyen çalışmalar yürütürüz.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetini ve üretimde, hizmette kaliteyi daima ön planda tutmak. sürekli gelişme felsefesi ile daima en iyiyi hedeflemek ve verimliliği artırmak, tüm faaliyetlerimizde, kanunlara ve yasalara uygun davranmak ve çevreyi, doğayı korumak. İş birliği içinde olduğumuz Müşteriye, Çalışana, Ortağa, Tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak, çalışanlarımızı en önemli değer olarak kabul etmek ve kurum içi sosyal dengeyi korumak, personelimizi kârla ve diğer ayrıcalıklarla motive etmek.

Tüm personelimi eğiterek, çağdaş teknolojiyi özümsemelerini, yönetim becerilerinin ve kalite bilincinin artırılmasını sağlamak, Kurumsallaşmış veya diğer bir deyimle, faaliyetlerinini tanımlanmış bir sistem, prosedür ve talimatlarla yürüten bir kurum olarak takım ruhunu ve çalışmasını ilke edinmek. Kârı, zararı, başarıyı ve başarısızlığı bir bütün olarak paylaşmak, başarısızlıklardan dersler çıkararak tekrarlamamak, bu şartlar altında ortakların hakkı olan kârı elde etmelerini sağlamaktır.